Inwestor

Zapraszamy do zapoznania się z osiedlem „Wrzosowe Ogrody”. Są to nowe mieszkania w Sosnowcu, usytuowane przy ul Kombajnistów, w bezpośrednim pobliżu terenów zielonych Parku Środula.

Inwestycja przeprowadzana jest przez Exceed S.A. www.exceedsa.pl

Nowe osiedle „Wrzosowe Ogrody”, jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych inwestycji tego typu na terenie miasta Sosnowiec. Nowe mieszkania, powstałe w ramach tego projektu spełniają najwyższe europejskie standardy. W ramach inwestycji „Wrzosowe Ogrody” planowane jest wybudowanie:

  • 8 budynków wielorodzinnych bliźniaczych
  • 3 budynki wielorodzinne wolnostojące
  • 4 małe domy mieszkalne tzw. apartamentowce

Jedną z najmocniejszych stron naszego osiedla w Sosnowcu jest jego doskonała lokalizacja, a także najwyższa jakość realizacji, w tym także wykończenia. Osoby, które zdecydują się na zakup nowego mieszkania na osiedlu „Wrzosowe Ogrody” liczyć mogą na subtelny charakter całej zabudowy, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych walorów wizualnych i oczywiście użytkowych. Generalnym wykonawcą całej inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budowlane Robud Sp. z o.o. – firma o znakomitej renomie.

Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić klientom kompleksową i dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań obsługę.

Gorąco zachęcamy Państwa do dokładnego zapoznania się z informacjami dostępnymi na naszej stronie. Jeżeli interesuje Was nowe mieszkanie w Sosnowcu, zapewne szybko przekonacie się, że trafiliście pod właściwy adres. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży.